Dangerous Mystic World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dangerous Mystic World

Mindenkiben van fény és némi sötétség is. A kérdés az, hogy melyik részre hallgatunk. Az jellemez minket!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hírek
A mai dátum:

(Ehhez tessék igazítani a születési és egyéb dátumot. Az idő, akkor fog beindulni, ha legalább 10 aktív felhasználónk van. Addig mindenkinek nyári szünet van!)

Jelenleg az oldal adminokat keres!

További infoért keresd fel Hermione Grangert, írj erre az e-mail címre: dmwmio@gmail.com .

Chat
Segítünk, ahol tudunk!
Főadmin, Hozzá lehet fordulni a Harry Potter és A negyedik fórumrészekkel kapcsolatban.
Hozzá lehet fordulni az Odaát fórumrésszel kapcsolatban.
Házak versenye
Griffendél
0 pont
Mardekár
0 pont
Hollóhát
0 pont
Hugrabug
0 pont

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Aug. 14, 2022 5:36 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 9 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Ginny Weasley

Jelenleg összesen 424 hozzászólás olvasható. in 383 subjects
Kiemelt társoldalak

 

 Rita Vitrol

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aelena
• angyal •
• angyal •
Aelena


Hozzászólások száma : 40
Tartózkodási hely : Bárhol, bármikor
Humor : Furcsa

Rita Vitrol  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rita Vitrol    Rita Vitrol  EmptyHétf. Május 06, 2013 2:12 am

Rita *.*
Nagyon tetszik a karilapod, szinte ittam a szavaid, de hát egy újságíró esetében ennek így is kell lennie nem? Smile
Na nem is húzom tovább az időt:
Nyomás foglalózni játszópajtit keresni!



Elfogadva
Vissza az elejére Go down
Rita Vitrol
• boszorkány •
• boszorkány •
Rita Vitrol


Hozzászólások száma : 5
Age : 56
Tartózkodási hely : London
Humor : Idegesítő. ;D

Rita Vitrol  Empty
TémanyitásTárgy: Rita Vitrol    Rita Vitrol  EmptyCsüt. Ápr. 04, 2013 2:25 am











Rita Vitrol

Boszorkány

Születési hely, idő: 1968. március 17. ide
Kor: 45
Becenév: -
Pálca: Cseresznyefa, szkarabeusz szárny, 8 hüvelyk
Házad: Hollóhát
Halál helye, ideje: -
Tehetségek: animágia
Érdeklődési kör: Írás, olvasás, áskálódás, pletykagyártás
Vér: aranyvérű
Play by: Miranda Richardson

Made by Mira ˆ@ Specto. 2012.



Your appearance...
Hirtelen szőke hajjal lettem megáldva, amivel rögtön kitűnök a tömegből. Általában göndören, felcsatolva hordom és, mivel sokan úgy hiszik, eredeti szőke, rendszeresen festetem, mielőtt még lenőne. A sminkem olya harsány, akárcsak a hajam, a ruhám vagy a megjelenésem. Vörös, vagy sötét rózsaszín rúzs nélkül ki sem teszem a lábam a házból és egy jókora adag alapozó és arcpír sem hiányozhat. Így alig nézek ki harminc évesnél idősebbnek, pedig már a negyvenet taposom. Az alakom is tökéletes, örököltem a vékony, párduc alkatot, így nem baj ha lecsúszik pár pohár vajsör. A ruháim mindig kirívóak és figyelemfelkeltőek, akárcsak a személyiségem. Sokakat bosszant a feltűnőségem, de örülök, ha ellentétes érzéseket váltok ki az emberekből, mert hiába gondolnak rosszat rólam, a lényeg, hogy gondolnak rám.









Your story...
Újságírónak készültem, amióta az eszemet tudom. Dolgoztam már számos magazinnak, többek között a Pénteki Boszorkánynak, de a Reggeli Próféta a csúcs számomra.
Az édesanyám és az édesapám is aranyvérű varázsló, ami a mostani időkben előnyt jelenthet, megtisztelést és védelmet vívhat ki számunkra. Félre értés ne essék, nekem semmi problémám a sötét oldal számára lenézett kevert vérű, vagy mugli személyekkel, csak örülök, hogy én nem tartozok közéjük. A karrieremben sem tudtam volna idáig eljutni, ha ne adj isten félvér lennék. Mindig is hangsúlyoztam a cikkjeimben a sárvérűek hátrányos helyzetét, de kifejezetten nem érdekelt a sorsuk. A saját magam jövője érdekelt és egy olyan cikk, ami róluk, szól, mindig nagy sikert arat.
Egyke gyermek voltam és a szüleim válása után rendesen el lettem kényeztetve. Anyukámmal éltem Roxmortsba, de minden héten ellátogattam az apukám lakta Godrick Hollowba is. Mindent megkaptam, amit csak kiejtettem a számon. Az apám a Mágiaügyi Minisztériumban dolgozott, így el tudta érni, hogy egyik cikkem megjelenhessem a Reggeli Prófétában. Itt még nem címlapsztori volt, csak egy kis elbújtatott írás az egyik oldal sarkában, de Roxfortos diákként nem is vágyhattam többre.
Az iskolában híres diák voltam, sokszor tettem rossz fát a tűzre, de kellőképpen tudtam manipulálni társaimat és tanáraimat egyaránt, hogy kihúzzam magam a húzós helyzetekből. Igaz barátaim sosem voltak, csak érdekből barátkoztak velem, hogy az általam szerzett hírnévből őket is megismerjék, de ez engem sosem zavart. Mindig úgy gondoltam, hogy ha valamire nagyon szükségem van, akkor nem kell senki, hogy segítsen utamon. Csak a szüleimre számítottam és csakis rájuk akartam számítani. Barátokra sosem volt szükségem.
Mélyponton voltam, amikor a szüleim meghaltak. Harmincéves voltam. Már befutott újságíró. Kupacokban álltak az íróasztalomon a felkérések és csak ez tudott vigasztalni abban az időben. Halálra dolgoztam magam, egy héten belül öt cikken is átrágtam magam és eljutottam oda, hogy a mai varázsvilág legnépszerűbb újságírónője lettem.








What you want...
Próbálok állást foglalni, de egyik oldalról a másikra keveredek, attól függ éppen kinek kavarhatok bele az életébe egy friss, aligha igaz cikkel. Mostanában a minisztérium lebuktatásán dolgozom. Próbálok összehozni egy pikáns beszámolót, arról, hogy milyen hazugságokkal etetik az embereket és mik állnak a balesetek mögött. Alaposan körbekémlelem a világ minden részén lévő varázslényeket és exklúzív cikket írok az amerikai vámpírok háborús helyzetéről is természetesen a tőlem megszokott kifogástalan, pletykálkodós stílussal kiszínezve minden kis részletet.
Ezen kívül Harry Potter közelébe készülök szegődni, hogy minél több dolgot megtudjak Dumbledore és az ő titokzatos kapcsolatáról. Nem tetszik ez nekem, de egy hónapot sem adok magamnak, és egy újabb szaftos pletykát tudhatok a címlapokon.







A pletyka voltaképp maga a hír, amely vörös szatén szerelésben szalad önmaga előtt.






Made by Mira ˆ@ Specto. 2012.
Vissza az elejére Go down
 
Rita Vitrol
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dangerous Mystic World :: Alapok :: Elfogadott karakterlapok :: Boszorkány-
Ugrás: